Credit4u

פתרונות פיננסיים לפרטיים ולעסקים

צור קשר

למידע נוסף מלא את הטופס. נחזור אליך בהקדם.
אנא מלא את כל השדות ההכרחיים.
כל המידע המתקבל בחברת credit4u נשמר במאגרי החברה לצרכים פנימיים בלבד ואינו מועבר לגורמים חיצוניים.

עקבו אחרינו בפייסבוק

כל אדם היה שמח לקבל הלוואות ללא ריבית אך המציאות היא שקבלת הלוואה שכזו, למרות שהיא קיימת, קשה להשגה וניתנת לאנשים בעלי קריטריונים מסוימים. למרות זאת, האפשרות הזו אכן קיימת ומאמר זה נסביר לכם מהם האפשרויות המוצעות בפניכם.

 הריבית היא למעשה אחוז מסוים מההלוואה שלקחתם והיא מהווה את הרווח של העסק ממנו לוויתם את ההלוואה בין אם מדובר בהלוואות מהבנקים השונים, חברות האשראי או חברות פרטיות. מכאן אתם יכולים להסיק כי הלוואה ללא ריבית תינתן רק במצבים מיוחדים שאינם פתוחים לקהל הרחב בניגוד להלוואות עם ריבית, לכן מומלץ מאוד שלא להסתמך עליה בצורה מוחלטת.

מהם המקומות מהם אפשר לקבל הלוואות ללא ריבית?

הלוואה ללא ריבית משמעותה שאתם מחזירים בדיוק את סכום הכסף שלוויתם ללא תשלום נוסף. להלן מספר אפשרויות מהם ניתן לקבל הלוואה ללא ריבית:

 1. האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית נותנת את האפשרות לישראלים משכבות אוכלוסייה שונות את היכולות להלוואות כספים ללא ריבית בכלל. יש לציין כי האגודה מאפשרת את ההלוואות הללו רק לאנשים נבחרים כמו סטודנטים, משפחות חד הוריות, עסקים קטנים או אנשים הנמצאים במצב כלכלי קשה.

 2. הלוואה ללא ריבית חד פעמית- בהצטרפותכם לבנק זכרו שיש לכם את האפשרות לקבל הלוואה ללא ריבית. זוהי הזדמנות מצוינת הניתנת לכם באופן חד פעמי. אם אתם עומדים בפני מטרה כלשהי- לצאת לחופשה, לשכור רכב או לשלם על לימודים- הבנק מאפשר לכם לקבל הלוואה עד סכום מסוים ללא ריבית!

 3. הלוואה מגמ"ח- מדובר בארגוני גמילות חסדים אשר מאפשרים למשפחות במצוקה כלכלית הלוואות שיעזרו להם לכסות את המינוס ולתת להם מרחב נשימה עד שהם יוכלו להסתדר מבחינה כלכלית. מובן שרוב האוכלוסייה אינה עונה על דרישות אלו והן מיועדות לאנשים במצבים נואשים.

הלוואות ללא ריבית, למרות העובדה שהן נדירות הן אכן קיימות. כל מה שצריך לעשות הוא מחקר שוק קטן ולברר מי יכול להציע לכם און ובאילו תנאים. באתר קרדיט4יו, מציעים לכם ייעוץ והכוונה ללא הצורך לעשות את המחקר בעצמכם ושם המומחים מכווינים אתכם להחלטה הטובה ביותר.

הלוואות

קבלת הלוואה לא נחשבת כמשהו חריג במציאות הכלכלית הקשה והמורכבת בימינו. רבים מאיתנו זקוקים להלוואה על מנת להיחלץ ממצב כלכלי קשה, מינוס חונק בבנק, הוצאות מחייה גבוהות, יציאה לחופשה, מימון שכר לימוד, מעבר דירה, שיפוץ דירה, או חגיגת אירוע גדול.

שכיחותן של ההלוואות גוברת בשנים האחרונות בעקבות המשכורות שנישחקות, המיסים והוצאות מחיה כבדות מנשוא. מצב כלכלי קשה המאפיין רבים מהשכירים מהווה זרז שהם פונים לקבלת הלוואות קטנות מגופים בנקאיים ומגופים חוץ בנקאיים כאחד.

גם מי שלא מצוי במצב כלכלי סבוך, נזקק לפעמים לקחת הלוואה זו או אחרת.

הלוואה חוץ בנקאית ניתנת בתנאים מקלים יותר מהלוואה בנקאית שתלויה פעמים רבות במצב חשבון הבנק שלכם. פעמים רבות הבנקים מערימים קשיים בפני לקוחות המבקשים הלוואה בעוד חברות חוץ בנקאיות מעניקות הלוואות קטנות שאינן תלויות במצב חשבון הבנק או במסגרת האשראי העומדת לרשותכם.

בנוסף למיגזר השכירים המשתמש בהלוואות חוץ בנקאיות לעיתים קרובות ניתן לראות גם עצמאיים רבים הפונים לבקשת הלוואה לצורך פתיחת בית עסק, עמידה בתשלומים השוטפים שלו בעקבות מחסור בתזרים המזומנים העסקי וכו'.

חשוב לקחת הלוואה באחריות מירבית, ולבדוק שאכן מדובר בחברה מסודרת ואמינה העובדת תחת פיקוח משרד האוצר ובאישורו.

החברות למעשה מרוויחות מהריבית ומההצמדה שהן גובות.

החזרים קטנים הכוללים ריבית סבירה הנפרשים לאורך תקופה ארוכה הינם תנאים מקובלים ללקיחת הלוואה עבור רוב האנשים מהמגזרים השונים.

לא כל גוף מעניק ריבית הוגנת ולא כל הלוואה מתפרשת על פני טווח רחוק.

חברת credit4u הינה חברה מועדפת, וותיקה, אמינה המעניקה הלוואות קטנות עד לסכום של 10,000 שח, בתנאים משתלמים, ובפריסת תשלומים נוחה ואטרקטיבית. אנו חברה מסודרת ואמינה העובדת תחת פיקוח משרד האוצר ובאישורו.

נשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי באשר להלוואה קטנה המשתלמת ביותר עבורכם. הלוואות אצלנו ניתנות בתנאים גמישים ובפריסת תשלומים אטרקטיבית תוך בטחון ואחריות מלאים לכל אורך התהליך.

צרו עמנו קשר עוד היום ותיהנו מהלוואות קטנות ואטרקטיביות במיוחד.

 

מוניטין ואמינות הינם פרמטרים חשובים עליהם חשוב לא להתפשר.

יתרונותינו:

 • פריסת תשלומים נוחה ולפי פרופיל הלקוח.
 • ריביות נוחות.
 • טיפול מהיר ודיסקרטי.

 

אנחנו בחברת credit4u, מנהלים מחלקה לתחום ההלוואות המחולקת לסוגי ההלוואות השונות. אנו נדאג שתמצו עד הסוף את הפוטנציאל של האטרקטיביות של ההלוואה שאתם מקבלים. 2. חיסכון בזמן יקר שלבד היה מבוזבז על חיפושים והתרוצצויות.

אנו מעניקים הלוואות עד 10,000 ש"ח נוחות, אטרקטיביות, בפריסת תשלומים נוחה, משתלמות בהתאם לצרכים של הלקוחות, הלוואות שמותאמות באופן אישי, זמינות מהירות ללא הערמת קשיים על הלווים.

אנו בחברת credit4u יצרנו מוקד מיוחד המטפל בפניות בכל בקשה להלוואה והתהליך נעשה עבורכם על ידינו באופן מקצועי, אמין ומהיר ביותר.

התהליך הוא פשוט וידידותי.

פונים לטופס הבקשה בפורטל וממלאים אותו בקלות ובמינימום זמן. לאחר שלחצתם על כפתור שלח, הבקשה מגיעה אלינו, וצוות כלכלנים בוחן את הבקשה,מביא לכם את כל הפרטים, אפשרויות, מסלולים, דרישות ועלויות.

היועצים שלנו יציעו לכם: מסלולי הלוואה אפשריים, מידע בדבר הריביות ופריסת התשלומים, היתרונות והחסרונות של כל מסלול הלוואה ומציאת הלוואה שתתאים לצרכים שלכם.

 

מדריך לקבלת הלוואה מהירה:

במהלך החיים מתעורר הצורך להלוואה.

הדרך המיידית והמהירה לקבלת הלוואה בסכום בו יש לכם צורך דחוף היא ע"י בקשת הלוואה מאחד מהגופים המעניקים הלוואות מיידיות הנקראות גם הלוואות אקספרס.

הלוואה מהירה עד 10,000 ש"ח נדרשת לכסות חוב כספי, מינוס בבנק, ו/או לכל מטרה שהיא, שיפוץ דירה, מימון שכר לימוד, בריאות, עריכת אירוע משפחתי גדול וכו'.

מה שבדרך כלל חסר זהו הכסף שאינו נמצא במרבית המקרים.

ההלוואות תותאמנה בדרך כלל ליכולת ההחזר הכספית של הלקוח והינה אישית ואינדיבידואלית לכל אחד ואחד מאיתנו.

  

הלוואות

הלוואות בנקאיות ניתנות על ידי הבנקים, ללקוחות שלהם ובין בין למי שאינם הלקוחות שלהם.

הגופים החוץ בנקאיים גובים ריבית גבוהה לעיתים קרובות מהריבית שגובים הבנקים.

הלוואות בנקאיות משקפות סיכונים נמוכים יחסית, לפחות אם מדובר בלקוח ממוצע.

הבטחונות

כאשר מבקשים הלוואות מהבנקים, הרי שמדברים על האובליגו ומסגרת האשראי שנקבעה ללקוח, בהתאם לחוקים ולתקנות החדשים שנקבעו על ידי בנק ישראל.

חלק ניכר מהגופים כמו חברות הביטוח מגבה את עצמו על ידי בטחונות ממקורות אחרים כגון: קרנות השתלמות ופנסייה – החברות האלו מעניקות כספים תוך מתן האפשרות ללווה לשלם רק את הריבית ובעתיד את הקרן.

חלק אחר של הגופים מבצעים רק בדיקות בסיסיות ואת הסיכון מגלמים בדרך כלל בריביות גבוהות יחסית, ולכן הלקוח מקבל כספים בקלות ובנוחות אבל משלם ריבית גבוהה יחסית.

ההלוואות הבנקאיות עשויות להיות בריביות נמוכות, להתפרש על פני שנים או חודשים, להגיד שההחזר יחול למשל אחרי תקופת מה, ועוד. בנוסף חשוב לבדוק תוך כמה זמן הכסף מתקבל. באופן מיידי או להמתין כמה ימים.

 

הלוואות

המציאות כיום היא שרוב האנשים הינם שכירים, ובכדי לשמור על האיזון שבין ההוצאות להכנסות תוכל לבקש הלוואה לכל מטרה שרק תרצה.

לשכירים אין את היכולת להזדכות ממס על ההוצאות שלהם וכל מה שקשור בניהול משק הבית, שכירות, חשבון חשמל, מזון, דלק וכו', מוטלות עליהם במלואם כך שמלבד התשלומים לביטוח לאומי והפרשות מסוימות לפנסיה, למעביד אין כל חלק או השתתפות בהוצאות השוטפות של השכיר, מה ששם אותו לא אחת בפני בעיות כלכליות המצריכות ממנו בקשת הלוואה לשכירים. הלוואה לעסק ניתנת על סמך תכנית עיסקית או נכסים, ואילו הלוואה לשכיר ניתנת על פי תלושי המשכורת שלו על מנת להוכיח שהוא כשיר להחזיר את ההלוואה במלואה בזמן ולכן על מנת שהבקשה להלוואה תאושר, עליו להראות תלושי שכר אחרונים, מצב חשבון בנק ודפי חשבון מהחודשים האחרונים.

הדבר שיש לזכור בתחום הנ"ל הוא, לוודא שגובה ההלוואה בתוספת הריביות וההצמדות השונות יהיו בסדר גודל בינוני להכנסות ולהוצאות הצפויות לאורך כל תקפות ההחזר.

אנו בחברת credit4u נשמח לעמוד לשירותך, ניתן לך את כל המידע בדבר מסלולי ההלוואה האפשריים, מידע בדבר ריביות ופריסת תשלומים, יתרונות וחסרונות של כל מסלול הלוואה ומציאת הלוואה אשר תתאים לצרכים שלכם.

חשוב לבדוק שמדובר בגוף פיננסי מוכר שקיבל אישור ממשרד האוצר ובנק ישראל לעסוק בהלוואות.

הלוואות לשכירים מיועדות לאנשים עובדים בעלי הכנסה קבועה, כגון: עובדי הייטק, עובדי מדינה, עובדי הצווארון הכחול, עובדי הוראה, אנשי כוחות הביטחון וכל מי שיכול להציג תלוש מסודר שמעיד על גובה המשכורת ועל מהות המעסיק.

גובה המימון תלוי בכמה גורמים:

 • הגוף המלווה – פתרונות אשראי בסכומים קטנים או גדולים.
 • מקום העבודה של השכיר –מעסיק ממשלתי או פרטי.
 • רציפות וותק בעבודה – ככל שלווה וותיק יותר במקום העבודה, כך סביר להניח שתהליך אישור ההלוואה יהיה פשוט יותר.
 • מטרת ההלוואה – סכום הלוואה הוא נגזרת של מטרת המימון.
 • גיל הלווה – עבור לווים צעירים – ניתן לספק אשראי ארוך טווח, אולם גובה המימון מוגבל ביותר לעומת לווים מבוגרים – גובה המימון יכול להיות משמעותי אולם הפריסה יכולה להיות יותר קצרה.

חשוב לבדוק:

 • האם קיימת אפשרות של פירעון מוקדם ואם כן האם יש לזה עלויות.
 • מהי הריבית, האם קיימת הצמדה, האם מדובר בעיסקה משתלמת?
 • האם יש עלות של פתיחת תיק?
 • מומלץ לבדוק את גובה החזר החודשי בהתאם לאפשרויות הפריסה השונות וכן ביחס לגובה ההכנסה הפנויה.

 

הלוואות

רובנו לוקחים הלוואות מהבנק. הבנקים אינם נותנים הלוואות לכולם, אלא בעיקר לאנשים עם ביטחונות, עבודה סדירה, ערבים וכו'... הבנק בדרך כלל אינו מלווה כסף לאנשים שהוא חושב שיהיה להם קשה או בלתי אפשרי להחזיר את הכסף.

הלוואות חוץ בנקאיות ניתנות למימוש לכל מטרה בין אם בצורך עסקי או בצורך אישי.

רבים לוקחים הלוואות אלו על מנת לסגור חובות קיימים או מינוס וזאת בשל האילוצים הנובעים מיוקר המחייה הגבוה ומהמסים שעולים ומייצרים מחסור במזומנים באופן שגרתי.

גובה הריבית בהלוואה החוץ בנקאית יהיה מושפע בסופו של דבר גם מריבית הפריים הנהוגה בבנק הקובעת את גובה הריבית שהבנק ייתן ללקוחותיו במתן הלוואות.

מעבר לריבית זו, משלם הלקוח ריבית נוספת שבאה לכסות על סיכוני ההלוואה שנוטל על עצמו הגוף הפיננסי בעת מתן ההלוואות חוץ בנקאיות.

לדוגמא כאשר מדובר בחברות ביטוח המחזיקות בטחונות רבים להחזר ההלוואה (פנסייה), ריבית ההלוואות החוץ בנקאיות נמוכה וככל שרמת הסיכון עולה כך תעלה הריבית.

אם מדובר בחברות של כרטיסי אשראי לדוגמא – הרי, שבעל כרטיס אשראי יוקרתי המרבה לעשות בו שימוש ובעל וותק של שנים רבות והיסטוריה של החזרים סדירים, יזכה לריביות נמוכות יותר מלקוח שעושה שימוש מועט ובעל וותק מועט של כרטיסי אשראי.

כאשר הבנק לא מסכים להלוות, ישנו את המימון החוץ בנקאי.

יש כמה סוגים של הלוואות חוץ בנקאיות:

בתחום הייטק – קרנות הון סיכון וקרנות של גופים שונים שיוכלו לסייע.

שיטת הפקטורינג, ליסינג, הלוואות חוץ בנקאיות בכרטיס אשראי, הלוואות חוץ בנקאיות על חשבון הפנסייה, משקיעים חיצוניים וכו'.

ההלוואה החוץ בנקאית היא דרך מצויינת לקבל הלוואה ללא ערבים, ללא בטחונות וללא פגיעה במסגרת האשראי בבנק.

ההלוואות ניתנות מהר גם תוך 24 שעות, אבל הריבית עליהן עלולה להיות גבוהה יותר מאשר על הלוואות בנקאיות.

לפני שפונים להלוואה זו, יש לשקול האם באמת ההלוואה היא מה שאתם צריכים או ניתן לדחות הוצאות ו/או לחסוך סכום מסוים כל חודש כך שבתום התקופה יעמוד לרשותכם הסכום הנדרש.

גם אם בחרתם בדרך זו, הרי שיש להקפיד שגובה ההחזר החודשי של כל ההלוואות לא יעלה על 25% מההכנסה החודשית, וחשוב לדעת שהלוואה חוץ בנקאית יקרה יותר מהלוואה בנקאית.

מתי כדאי לקחת הלוואה חוץ בנקאית?

 • כאשר הבנק דורש ממני להעביר אליו משכורת או להעביר אליו את חשבון הבנק כתנאי לקבלת ההלוואה – מבחינת הבנק מדובר פה בערבות לכך שתשלמו את ההלוואה.
 • כאשר אינכם מעוניינים לפגוע במסגרת האשראי בבנק.
 • כאשר הנכם מעוניינים בהלוואה ללא ערבים.
 • כאשר הנכם רוצים את ההלוואה במהירות – הלוואות חוץ בנקאיות ניתנות תוך 24 שעות עד שבועיים ללא סרבול מיותר.

ישנם הלוואות חוץ בנקאיות בכרטיסי אשראי:

ההלוואות הנפוצות ביותר –ההלוואות ניתנות לאנשים פרטיים ולעסקים באמצעות שיחת טלפון, ופה יש את היתרון של המהירות היחסית שלהן ומבלי להגיש ניירת רבה מדי.

חברת האשראי תבצע בדיקה על כמות עסקאות האשראי שאתם מבצעים בחודש והאם הנכם עומדים בכל התשלומים. בנוסף יהיה עליכם לענות על מס' שאלות. ניתן לקחת פה שתי הלוואות: הלוואת גלגול חודשי והלוואה מסודרת.

הלוואות חוץ בנקאיות על חשבון הפנסיה:

אם יש חיסכון פנסיוני בקופת גמל, ביטוח מנהלים, או קרן פנסיה, אתם יכולים להשתמש בכספים שחסכתם בתור בטחונות להלוואות חוץ בנקאיות.

הסכומים שניתן לקבל מקרן הפנסיה ושאר החסכונות גבוהים מאד. המגבלות הן הלוואה עד שיעור מסויים מתוך החיסכון הפנסיוני, החוק קובע כי יש להפקיד כספים לחיסכון במשך שלוש שנים לפחות לפני שתוכלו לבקש הלוואה.

בפתרון זה כדאי לקחת הלוואה על חשבון החיסכון הפנסיוני ולא לפדות את הכספים.

כאמור, ישנם מוסדות חוקיים ומוסדרים אשר מאפשרים נטילת הלוואות חוץ בנקאיות בריבית נוחה. לגופים אלו צריכה להיות תעודה של משרד האוצר המאפשרת להם לעסוק בתחום ההלוואות.

גופים נוספים העוסקים באשראי (לעסקים) מעניקים אמצעי מימון להלוואות כגון: פקטורינג וליסינג.

אנו בחברת credit4u, נעשה את הכל על מנת לא להערים קשיים על מבקשי הלוואה ע"י המצאת מסמכים רבים, ערבים או שעבוד נכסים, וניתן את ההלוואה בזמן קצר.

מומלץ לבדוק על החזר חודשי בו תוכלו לעמוד אחרת תהיו בסיכון ובקשיים כלכליים גדולים.

לפרטים צרו קשר עוד היום עם נציגנו.